Ambasadorki / Jury Dziecięcej Marki Roku

Joanna Opozda - aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna, modelka. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Zadebiutowała w 2009 roku w polsko-belgijskim filmie krótkometrażowym „Siemiany”. Ogólnopolską popularność przyniosła jej rola w serialu Pierwsza miłość. Regularnie pojawia się w produkcjach kinowych i telewizyjnych. W 2021 roku otrzymała tytułową rolę w produkcji „Brigitte Bardot cudowna”. Aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 600 tysięcy fanów. Prywatnie miłośniczka zwierząt i zdrowego stylu życia oraz mama Vincenta.


Żaneta Kruczkowska - Od dwóch lat spełnia się jako mama cudownego synka Leonka, miłośniczka mody, od kilku lat prowadzi profil w social mediach, jest to jej praca i hobby. Na Instagramie śledzi ją 460 tys obserwujących.


Daria Ładocha - Prowadząca programów telewizyjnych i blogerka kulinarna. Miłośniczka zdrowego żywienia, mama dwóch wspaniałych córek, trener kulinarny z zakresu kuchni tajskiej, ekspert z dziedziny żywienia dzieci i zdrowej kuchni dla dorosłych. Prowadząca międzynarodowy format Azja Express w telewizji TVN. Na Instagramie śledzi ją 168 tysięcy osób.


Kamila Szczawińska -  mama 3 dzieci, psycholożka, modelka! Pracowała dla najbardziej prestiżowych domów mody, takich jak Chanel, Dior, Giorgio Armani i Calvin Klein. Przez wiele lat była muzą Ralpha Laurena. Uczestniczyła m.in. w Dancing with the Stars- Taniec z gwiazdami, brała udział w programie Agent - Gwiazdy w TVN oraz Fort Boyard Polska. Uwielbia podróże, pasjonatka zdrowego stylu życia.