Bądź blisko z Mileo Baby!


W dzisiejszych czasach wybór produktów dla niemowląt i małych dzieci jest ogromny. Oczywistym jest, że każdy rodzic pragnie zapewnić swojemu maluchowi to, co najlepsze - zarówno w kwestii komfortu, jak i bezpieczeństwa.

Mileo Baby to marka tworzona przez mamę, z myślą o delikatnej skórze dziecka. Naszym głównym celem było stworzenie ubranek dla dzieci z chorobami skóry, ubranek niepodrażniających, nieuczulających i pozbawionych jakichkolwiek chemikaliów. Podrażnienie skóry dziecka konwencjonalną bawełną w pierwszych dniach życia może nieść za sobą poważne konsekwencje chorób skóry w przyszłości.

2png

Mileo Baby to marka, która poświęca całą swoją uwagę na projektowanie produktów, które nie tylko są piękne i funkcjonalne, ale przede wszystkim zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa dla skóry dziecka. Oto kilka powodów, dla których warto wybrać produkty Mileo Baby.

1. Wyjątkowa jakość materiałów i wykonania

Produkty Mileo Baby są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są przyjazne dla skóry dziecka. Wszystkie materiały są produkowane w Polsce, a ubranka szyte w Polskich szwalniach. Marka dba o to, aby każdy detal był starannie przemyślany, od wyboru tkanin po wykończenie. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dziecko jest otoczone produktami, które nie tylko pięknie wyglądają, ale również są trwałe i bezpieczne. Wszystkie nasze materiały posiadają certyfikaty OKO-TEX STANDARD 100, GOTS, BEZPIECZNE DLA NIEMOWLĄT, BEZPIECZNE DLA DZIECKA, PRZYJAZNE DLA CZŁOWIEKA

Obraz1pngObraz2png


2. Komfort i funkcjonalność

Mileo Baby rozumie, że wygoda dziecka jest priorytetem. Dlatego też wszystkie produkty są projektowane z myślą o zapewnieniu maluchowi maksymalnego komfortu. Zaczynając od bezniklowych nap ograniczonych do minimum, płaskich szwów wewnętrznych kończąc na najważniejszym – zewnętrznych metkach, nie podrażniających delikatnej skóry dziecka.


KSF_6412png

3. Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Mileo Baby doskonale rozumie, że bezpieczeństwo dziecka to absolutny priorytet dla rodziców. Dlatego też dbamy, aby każdy produkt był testowany i certyfikowany. Nasza bawełna organiczna jest pozbawiona wszelkich chemikaliów i podbielaczy, można ją prać w 90 stopniach co jest kluczowe przy ubrankach dla noworodków używanych jeszcze w szpitalu. Kolorowe ubranka bawełniane są farbowane wyłącznie bezpiecznymi farbami wodnymi.

4. Stylowy design

Nasze ubranka to wyłącznie jednokolorowe basici. Pamiętajmy, że im więcej wzorów na ubranku tym więcej procesów farbowania i chemikaliów w ubranku. Pierwsze tygodnie życia dziecka to okres, w którym szczególnie należy zadbać o skórę maluszka i niczym jej nie podrażnić. Podrażnienie skóry noworodka niesie za sobą wiele konsekwencji i powikłań w późniejszym czasie. Mileo Baby to połączenie funkcjonalności i estetyki.


SARA2228png

5. Szeroki wybór produktów

Nie ważne, czy potrzebujesz ubrań, akcesoriów czy zestawów wyprawkowych - Mileo Baby ma wszystko, czego potrzebuje Twoje dziecko. Marka oferuje szeroki wybór produktów dla niemowląt i małych dzieci, co sprawia, że jest idealnym miejscem na zakupy dla rodziców zarówno przed jak i po pojawieniu się malucha na świecie.

6. Coś wyjątkowego – kolekcja dla małych wojowników

Z myślą o najmniejszych Maluszkach i ich rodzicach Mileo Baby stworzyło linię ubranek Organic dla Wcześniaka. Jest to kolekcja ubranek dla maluszków już od 1,5 kg, która została opracowana we współpracy i w oparciu o wiedzę położnych neonatologicznych oraz nieocenione uwagi rodziców wcześniaków i wieloraczków. Konstrukcje ubranek zostały opracowane tak, aby maksymalnie ułatwić położnym neonatologicznym opiekę nad dziećmi w szpitalu a rodzicom ubieranie maluszków zarówno w szpitalu jak i po szczęśliwym powrocie do domu.  

 SARA6338png

Mileo Baby to marka, która zdobyła uznanie rodziców na całym świecie. Jej produkty łączą w sobie jakość, komfort, bezpieczeństwo i styl. Wybierając Mileo Baby, wybierasz dla swojego dziecka to, co najlepsze. Niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem po raz pierwszy czy doświadczonym opiekunem, Mileo Baby zapewnia Ci pewność, że dbasz o komfort i bezpieczeństwo swojego malucha.


Więcej na: mileobaby.pl/