Energia i zdrowie dziecka zamknięte w złotej kapsułce Omega Marine Junior+

„Kluczem do dobrego zdrowia jest właściwa dieta oraz życie w zgodzie z naturą. Nauczenie dziecka, aby sięgało po zdrowe produkty, gwarantuje nie tylko jego właściwy rozwój, ale również kształtuje odpowiednie nawyki żywieniowe i zapobiega rozmaitym chorobom. Wprowadzając do naszej oferty OmegaMarine Junior+, chcemy dbać o najmłodszych, aby cieszyli się energią, dobrym zdrowiem i żyli pełnią życia” – Jonas Törnquist, Dyrektor Zarządzający Natural Pharmaceuticals  

kolazjpg

Dlaczego OmegaMarine Junior+ ?

Wprowadzenie do jadłospisu dziecka tłustych ryb morskich, stanowiących najważniejsze źródło kwasów Omega-3, jest ogromnym wyzwaniem. Łosoś, tuńczyk, czy śledź nie stoją zbyt wysoko na liście ulubionych potraw kilkulatków w Polsce. OmegaMarine Junior+ to nasza odpowiedź na zapytania klientów o zdrowy i bezpieczny suplement, który uzupełni dietę dzieci w niezbędne kwasy Omega-3, w sytuacji, gdy nie jest ona wystarczająco bogata w ich źródło. OmegaMarine Junior+ to wysokiej jakości kwasy Omega-3, w tym niezwykle ważny w okresie rozwoju kwas DHA. Wspomaga on przede wszystkim pracę mózgu i układu nerwowego, usprawnia także procesy zapamiętywania i uczenia się, tak bardzo kluczowe dla dzieci i młodzieży. OmegaMarine Junior+ to także witaminy D, A i E, które przyczyniają się do wzmocnienia układu kostnego i odpornościowego oraz poprawnego funkcjonowania wzroku.  
LP_OMJ_360_zalety_700x500 1jpg

Ile Omega w Omedze?

Trudno mówić o równości wśród kwasów Omega-3, jeszcze trudniej wśród dostępnych suplementów z kwasami Omega-3. Dla młodego organizmu najbardziej pożądany jest kwas DHA. OmegaMarine Junior+ to suplement wyróżniający się jedną z najwyższych zawartości kwasu DHA w tej kategorii produktów dostępnych na polskim rynku. Ilość kwasów Omega-3, ich rodzaj oraz pochodzenie powinny być kluczowymi wskaźnikami przy wyborze suplementacji.  

   omegamarine-junior-zapas-rocznyjpg

OmegaMarine Junior+ jest w pełni bezpieczny, nie zawiera żadnych sztucznych składników ani dodatku cukru, ponieważ słodzony jest stewią. Nie pozostawia nieprzyjemnego posmaku
w ustach i nie zniechęca do jego stosowania. Dodatkowo, forma kapsułek – rybek do żucia, jest niezwykle przyjazna dla najmłodszych. Rekomendujemy wzbogacenie nim codziennych posiłków dzieci od 3. roku życia – wystarczą tylko dwie kapsułki dziennie. Należy przy tym pamiętać, że suplement nie może być stosowany jako substytut zdrowej i zbilansowanej diety, dlatego zachęcajmy najmłodszych do spożywania świeżych ryb morskich. Być może warto razem przygotowywać posiłki lub wybrać się z dziećmi na wspólne wędkowanie?

  

Blizniaczki_OMJpng

Fot. @aniteska9

Norweska jakość

Jak każdy suplement diety Natural Pharmaceuticals, OmegaMarine Junior+ został opracowany według norweskiej receptury, wyprodukowany w Norwegii pod ścisłą kontrolą jakości, co stanowi bezsprzeczny dowód wysokiej klasy tego produktu. Zawsze stawiamy na naturalność i bezpieczeństwo naszych suplementów. Pozytywne opinie Klientów oraz liczne polecenia z ich strony potwierdzają ich skuteczność i niezawodność. Efektem naszych starań jest zaufanie, jakim obdarzyło nas już ponad milion osób w Polsce! 

www.omegajunior.pl