Mydełko antybakteryjne bobini – edukacja i wsparcie w trosce o dziecko!

Mydełko antybakteryjne bobini to nowość na rynku produktów higieny osobistej. Usuwa bakterie i wirusy, jednocześnie dbając o delikatną skórę dziecka. Atrakcyjne opakowanie zachęca najmłodszych do dbania o czystość rąk oraz w przystępny sposób wyjaśnia dlaczego jest to tak istotne. Już niebawem linia produktów antybakteryjnych bobini wzbogaci się o oczyszczające chusteczki, zapewniające utrzymanie higieny również poza domem.

    kolazjpg

Pandemia zmieniła nawyki i preferencje konsumentów, o czym świadczą dobitnie dane sprzedażowe dotyczące produktów dedykowanych higienie osobistej. Według danych Nielsen Polska z okresu od marca ubiegłego, do kwietnia bieżącego roku, stanową one ponad 20 proc. sprzedaży wartościowej całego rynku kosmetycznego. Ten wynik w dużej mierze jest spowodowany ogromnym wzrostem popytu przede wszystkim na mydła (+65 proc.).

Wiele wskazuje na to, że nawyki z okresu pandemii utrwalą się, zwłaszcza że zagrożenie wciąż istnieje i kluczem do bezpieczeństwa pozostaje właściwa higiena. Konsumenci są tego w wysokim stopniu świadomi. W okresie pandemii dzieci powinny być objęte szczególną troską, jako nie zdające sobie sprawy z zagrożenia w takim samym stopniu jak osoby dorosłe, a także jako konsumenci o szczególnych potrzebach.  

Mydełko antybakteryjne bobini wspiera rodziców w ich działaniach i trosce o bezpieczeństwo najmłodszych. Pomaga zachęcić dzieci do mycia rąk już samym opakowaniem, na którym umieszczony jest jeden z ulubionych przez nie motywów zwierzęcych – pingwinek. Rysunkowa postać walczy z bakteriami i wirusami, co uświadamia dzieciom istnienie mikrobów, które mają na rękach i których mogą się pozbyć za pomocą mydła. Nawet kilkulatki są w stanie samodzielnie używać produktu, dzięki wygodnej pompce, a kremowa konsystencja i zapach soczystego mango sprawiają, że mycie rąk staje się przyjemnością.
bobini pingwinek antarktyda4jpg

Dla rodziców, przy wyborze kosmetyków dla dzieci, liczy się jakość i skuteczność produktu, a mydełko antybakteryjne bobini doskonale wpisuje się w oba te kryteria. Mydełko zostało przebadane dermatologicznie i może być stosowane u dzieci już od pierwszego roku życia. Skuteczność jego działania opiera się na wykorzystaniu w recepturze wysokogatunkowego kwasu mlekowego, naturalnego składnika antybakteryjnego.

Wysoki udział składników pochodzenia naturalnego, bo aż 98 proc., stanowi wyznacznik jakości i bezpieczeństwa, w trosce o szczególne potrzeby skóry dziecka. Ekstrakt z owsa nawilża ją i łagodzi podrażnienia, prebiotyk wzmacnia barierę ochronną, przywraca równowagę i chroni przed czynnikami zewnętrznymi.   

Właściciel marki bobini, firma Global Cosmed jest w trakcie wprowadzania na rynek produktu zapewniającego kompleksowość linii antybakteryjnej – chusteczek antybakteryjnych. Zamknięte w wygodnym i atrakcyjnym wizualnie opakowaniu, zapewnią ochronę i bezpieczeństwo najmłodszych także poza domem.

www.bobini.pl