Schauma Kids zdobywa serca najmłodszych konsumentów!

Tegoroczny ogólnopolski konkurs, podczas którego wybrana została Dziecięca Marka Roku przyniósł powody do zadowolenia między innymi marce Schauma. Jej linię produktów z serii Kids, która dedykowana jest najmłodszym konsumentom, uhonorowano zaszczytnym tytułem i nagrodą. 

Kapituła konkursu "Dziecięca Marka Roku" ogłosiła wyniki tegorocznej edycji plebiscytu. W wąskim gronie firm wyróżnionych za najwyższą jakość produktów, usług i rozwiązań tworzonych z myślą o dzieciach, znalazła się między innymi Schauma.  
kolazjpg

Ta zaufana marka numer 5 w Polsce (wśród marek do pielęgnacji włosów) i nasza rodzinna marka numer 1, już od ponad 70 lat oferuje wysokiej jakości produkty, które odpowiadają na zróżnicowane potrzeby wszystkich członków rodziny. Nagrodzona linia Schauma Kids tworzona jest z myślą o najbardziej wymagających konsumentach - dzieciach. 

To właśnie ich wyjątkowe i bezkompromisowe oczekiwania przyczyniły się do stworzenia w latach 70 linii produktów poddanych surowej kontroli jakości i bezpieczeństwa. Pozwoliło to dopracować do perfekcji unikatową formułę na bazie tradycyjnych składników, które łagodnie pielęgnują włosy i ciało najmłodszych, nie wywołując podrażnień. 

Rodzinna_Marka_2020_Schauma_post_FB1jpg
  

Warto nadmienić, że wszystkie kosmetyki z oferty marki Schauma pozbawione są alergenów, posiadają neutralne pH dla skóry głowy oraz nie zawierają PEG-ów i siarczanów. To solidna podstawa, na której można budować poczucie bezpieczeństwa i zaufanie.

Wyjątkowa receptura, którą wzbogacają innowacyjne rozwiązania oraz witaminy, pozwala szybko wnikać we włosy i wzmacniać je - aż po same końce. To gwarancja zdrowego wyglądu i łatwości rozczesywania, którą najmłodsi cenią podwójnie. 

Linia Schauma Kids, w skład której wchodzą delikatne szampony i balsamy, zdobywa serca (i głowy!) najmłodszych konsumentów także dzięki skutecznemu działaniu, bez lęku o pieczenie oczu lub łzy podczas mycia głowy. Naturalne składniki i dopracowana, wegańska receptura myją i nie podrażniają oczu, a neutralne pH chroni skórę przed wysuszeniem.  
Rodzinna_Marka_2020_Schauma_post_FBkids1jpg

Mając na uwadze produkt dla bardzo wymagającego konsumenta, ciężko nie wspomnieć o owocowym zapachu szamponu oraz dostosowanym wizualnie opakowaniu. Powyższe atuty przyczyniły się do ogromnego sukcesu marki oraz ugruntowania pozycji lidera rynku w swojej kategorii niedługo po wprowadzeniu szamponu dla dzieci Schauma na sklepowe półki. 

Otwieranie się na nowe rozwiązania, nieustanne udoskonalanie receptur przy jednoczesnym poszanowaniu mocy naturalnych składników sprawiają, że Schauma mimo upływu czasu odpowiada na oczekiwania konsumentów i od 70 lat pozostaje jedną z najchętniej wybieranych marek do pielęgnacji włosów w Polsce.  

Więcej informacji na stronie: www.schauma.pl