Produkty, usługi, rozwiązania nagrodzone tytułem Dziecięca Marka Roku

Laureaci projektu Dziecięca Marka Roku to najlepsze marki na rynku produktów, usług, rozwiązań stworzonych z myślą o dzieciach. 

Zdobywcy nagrody Dziecięca Marka Roku to marki godne zaufania oferujące produkty i usługi najwyższej jakości, wprowadzające innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu niezawodność, bezpieczeństwo, precyzję wykonania i komfort użytkowania.

Rozwiązania oferowane przez Laureatów nagrody spełniają najwyższe standardy. Wyróżnione tytułem marki otrzymują stosowny certyfikat  i znak graficzny Dziecięca Marka Roku danej edycji plebiscytu. 

       Laureaci tytułu Dziecięca Marka Roku 2020

bobini to marka stworzona z troski o dzieci, której priorytetem są produkty powstające z najwyższej jakości naturalnych składników, by dawać Ci pewność i bezpieczeństwo, jednocześnie pozwalając Twojemu Maleństwu rozwijać kreatywność i ciekawość świata.

Istnieje legenda, że Knock Nocky pochodzą z krainy zwanej Sercem Czasu. Krainy, z której pochodzi czas i która przynosi najlepszych nauczycieli zegarów w całej galaktyce. Nazywani są Knock Nockami i ich misją jest niesienie pomocy wszystkim dzieciom, chcącym nauczyć się obsługi zegarka. Tutaj, w atmosferze dobrzej zabawy i przygody z mieszkańcami krainy Serca Czasu, wszystkie dzieci odkryją magię zegarków

Szkoła Języka Angielskiego AllRight została założona w 2017 roku. Działa w Polsce, Hiszpanii, na Ukrainie i w Rosji. Pomagamy rodzicom znaleźć najlepszego nauczyciela dla ich dzieci. Uczniowie uwielbiają zajęcia w AllRight, ponieważ wiemy, jak zainteresować ich nauką. Na lekcji w AllRight, dziecko czuje się bezpiecznie - jest w domu, a pod ręką ma rodziców.


Rodzice i osoby, oczekujące na przyjście na świat maleństwa, mogą znaleźć na polskim rynku naturalne i certyfikowane produkty dla swoich pociech. Duńskie kosmetyki Derma Eco Baby są organiczne i hipoalergiczne równocześnie. Zostały stworzone w trosce o najlepszą pielęgnację skóry maluszka, bez ryzyka uczuleń.

Seria Zu&Berry wydawana przez Wydawnictwo Muduko to seria kart kreatywnych i gier dla dzieci już od narodzin do 6. roku życia, polecana przez psychologów do wspierania wszechstronnego rozwoju dziecka. Wykonana z najwyższej jakości bezpiecznych materiałów, a przy tym kusząca niewygórowaną ceną.

Easy X Rider to szwedzka marka uniwersalnych dostawek do wózków. Istnieje na rynku skandynawskim od ponad 10 lat. W Polsce cieszy się ogromną popularnością od 2017 r. Jej oficjalnym dystrybutorem jest firma Omade.  Dostawka pasuje do wszystkich modeli wózków.

Jak powszechnie wiadomo, najlepszą nauką jest nauka poprzez zabawę i w myśl tej zasady powstała seria kosmetyków pielęgnacyjnych Antywiruski. W skład serii wchodzą żele pielęgnacyjne o właściwościach antybakteryjnych i antywirusowych dla dzieci od 3 lat, które czyszczą dłonie bez konieczności użycia wody oraz mydełka hipoalergiczne dla dzieci od 1 roku życia. Seria Antywiruski zapewnia czystość dłoni dziecka i radość ze stosowania, zdrowie i bezpieczeństwo. 

OmegaMarine Junior+ firmy Natural Pharmaceuticals to naturalny i bezpieczny suplement, który uzupełni dietę dzieci w niezbędne kwasy Omega-3, w tym ważny w okresie rozwoju kwas DHA wspomagający m.in. pracę mózgu i usprawniający procesy uczenia się. Kompleks witamin D, A i E wzmocni układ kostny, odpornościowy, a także niezwykle ważny narząd wzroku.


Płyny do mycia ciała i higieny intymnej 4organic Kids dla dzieci 3+ znajdziecie w dwóch wersjach: dla dziewczynek i dla chłopców. 99% składu płynu to substancje pochodzenia naturalnego. Produkty są wolne od surowców zapachowych i barwników. Posiadają certyfikat międzynarodowej organizacji AllergyCertified, która gwarantuje, że kosmetyki są nieuczulające.

Kapitan Nauka to marka, która powstała dzięki rodzicom, poszukującym mądrej, pełnej radości, ale i wymagającej rozrywki dla dzieci.   Skupiamy się na wspomagających rozwój dziecka zagadkach, grach i książeczkach, które uczą przez kreatywną zabawę. Kapitan Nauka jest zwolennikiem mądrych i przemyślanych prezentów, które posłużą dzieciom przez dłuższy czas. 

Produkty MUUVO powstały z myślą o komforcie dzieci i rodziców.  Ich użytkowanie jest przyjemnością- lekkie, funkcjonalne, kompaktowe, dobrze zaprojektowane oraz zaskakujące sprytnymi rozwiązaniami. MUUVO zostało  założone przez ludzi z pasją, którzy od ponad 30 lat pracują w branży dziecięcej. 

BabySenses to polska marka, która tworzy innowacyjne, kontrastowe produkty dla niemowląt. Wśród bestsellerów znajdziecie Kontrastową Matę Edukacyjną Zwierzaki z Lusterkiem i Ścianką, która stymuluje rozwój psychoruchowy oraz motywuje do leżenia na brzuszku.