All Right z tytułem Dziecięcej Marki Roku 2021!


Jak wygląda nauka w All Right?

 

Przede wszystkim jest dostępna już dla najmłodszych - w szkole mogą uczyć się dzieci od 3 roku życia. Specjalnie dla nich została zaprojektowana klasa interaktywna, która jest bardzo funkcjonalna - można kolorować, zaznaczać, słuchać piosenek, łączyć słówka z obrazkami, liczyć paluszki, zgadywać kolory i zwierzątka, uzupełniać zdania, grać w gry, rozwiązywać zagadki...Program opiera się na metodzie komunikatywnej Cambridge oraz technice reagowania całym ciałem (TPR). Bierze również pod uwagę zainteresowania ucznia.

Szkoła kładzie nacisk na mówienie, nauczyciel zachęca dziecko do jak najczęstszej komunikacji w języku angielskim, chodzi o to, żeby nauczyć się myśleć w tym języku, a nie uczyć się pamięciowo. Lekcje są indywidualne, 1 na 1 z lektorem, trwają 25 lub 55 minut - do wyboru.

graphic1png

Dzieciom podczas kursu towarzyszy sympatyczny lisek Charlie - maskotka All Right. Poznajemy jego rodzinę, przyjaciół, zainteresowania. Starsi uczniowie raczej nie są fanami słodkich zwierzaczków, więc Charlie w kursie dla nastolatków jest jednym z nich - to chłopiec, który bloguje i podróżuje po świecie.

 

Szkoła umożliwia uczniowi samodzielny wybór nauczyciela w 3 kategoriach: standard, premium oraz native speaker. Można zapisać się na lekcje do nauczyciela polskojęzycznego - ta opcja jest najlepsza dla niektórych młodych uczniów, anglojęzycznego - ten wariant zajęć pozwala najpełniej zanurzyć się w języku lub native speakera - gdy zależy nam na podszlifowaniu akcentu.

graphic2png

Oprócz standardowego toku nauki, można wziąć udział w dodatkowych kursach - dla uczniów szkoły są one bezpłatne:

- Minecraft

- Songs and Singing

- Phonics

- Animals

- Booster

- Teen

 

Dodatkowo, każdy uczeń All Right może bezpłatnie uczestniczyć w klubach konwersacyjnych - tzw Speaking Clubs, gdzie pod okiem nauczyciela, dzieci ćwiczą konwersację w małych grupach. Kluby są tematyczne, można zapisywać się na takie zajęcia, które odpowiadają zainteresowaniom dziecka.

graphic3png

Dużym plusem All Right jest nie tylko możliwość wyboru nauczyciela, ale także grafiku - z dostępnych godzin lektora wybieramy te, które najbardziej nam odpowiadają i zapisujemy się na zajęcia.

Lekcje kupuje się w pakietach 5, 10, 25 i 50 zajęć lub subskrybuje miesięcznie (co pozwala nam trochę zaoszczędzić). Oczywiście, subskrypcję można w każdym momencie odwołać.

Cały pakiet lekcji można wykorzystać w ciągu np. 2 tygodni lub 2 lat, decyzja należy do ucznia i rodzica, zajęcia nie mają terminu ważności. 

Pierwsza lekcja jest darmowa - dzięki temu możemy sprawdzić, czy dziecku odpowiada taka forma nauki przed zakupieniem kursu.

graphic4png

Platforma All Right to nie tylko klasa interaktywna, każdy uczeń szkoły ma swój profil, na którym może zakupić zajęcia, umawiać i odwoływać lekcje, powtórzyć materiał, śledzić postępy i zapoznać się z komentarzami nauczyciela, odrobić interaktywną pracę domową.

Szkoła oferuje też bezpłatną dla uczniów grę w aplikacji, w której powtarzamy słówka i uczymy się prawidłowej wymowy.

 

Wszystkie informacje o szkole oraz możliwość zapisu na darmową lekcję próbną znajdziecie pod linkiem: https://bit.ly/3cZCkYx