AllRight, czyli dlaczego szkoła j. angielskiego online jest lepsza niż ta offline?

Nauka na odległość nie pojawiła się wczoraj - już w połowie XVIII wieku, jeszcze przed wynalezieniem telefonu, europejskie uniwersytety oferowały kursy korespondencyjne. Studenci pisali do nauczycieli, zdawali egzaminy i bronili prac naukowych. Wraz z pojawieniem się radia i telewizji podobne programy kształcenia bardzo się rozpowszechniły. Niestety, nie były interaktywne, a uczniowie nie otrzymywali wskazówek od nauczycieli. Wszystko zmieniło się wraz z dostępem do Internetu, powstały pierwsze szkoły uczące na odległość. Do niedawna wiele osób nie traktowało ich poważnie, ale pandemia pokazała, że nauka online wcale nie ustępuje, a w niektórych aspektach nawet przewyższa tradycyjne nauczanie. Szkoła AllRight dobrze zna wszystkie korzyści płynące z takiej nauki.
kolazjpg  

Dostęp do najlepszych materiałów i nauczycieli
W obecnych czasach każdy może uczestniczyć w otwartych wykładach online na najlepszych uniwersytetach oraz na bieżąco zadawać prowadzącym pytania. W szkole AllRight, rodzice mogą zapisać dziecko na lekcje z nauczycielem mówiącym po polsku lub do lektora anglojęzycznego, aby uzyskać pełne zanurzenie w języku. Bardzo poważnie podchodzimy do procesu rekrutacji, do naszej kadry dołączają wyłącznie najlepsi specjaliści mający doświadczenie w pracy z dziećmi. Metodycy szkoły pomagają im się rozwijać i przygotowywać coraz bardziej interesujące lekcje.

Więcej wolnego czasu
W dużych miastach, rodzice poświęcają dużo czasu na dowożenie i odbieranie swoich dzieci z różnych zajęć pozalekcyjnych. Często muszą czekać aż zajęcia dobiegną końca. W szkole AllRight wystarczy włączyć komputer, żeby dziecko znalazło się w klasie. Żadnych wypraw podczas deszczu, tracenia czasu na tkwienie w korkach, wyczekiwania na korytarzach. Wystarczy jedno kliknięcie myszką i zaczyna się lekcja. Dodatkowo, rodzice mają pełną kontrolę nad przebiegiem zajęć, widzą i słyszą co się na nich odbywa, wiedzą jak zachowuje się dziecko i nauczyciel.

Komfort i wygoda najmłodszych
Niektóre dzieci powoli przyzwyczajają się do obcych osób i nieznanych miejsc. Na lekcji w AllRight, dziecko czuje się bezpiecznie - jest w domu, a pod ręką ma rodziców. Ucząc się online nie narażamy dziecka na złapanie infekcji, nie zarazi się od pokasłującego kolegi, nie złapie przeziębienia idąc na zajęcia w deszczu. Wygodne krzesło, odpowiednie oświetlenie oraz dobry sprzęt, które nie zawsze są na wyposażeniu standardowych szkół, zapewnią dziecku naukę w komfortowych warunkach.
allrightio_blogpost_lego_3png

Szkoła języka angielskiego online AllRight.com specjalnie dla dzieci zaprojektowała interaktywną klasę, w której odbywają się lekcje. Dzięki temu, na zajęciach dzieci rysują, piszą, śpiewają piosenki, oglądają bajki, rozwiązują zagadki i grają w gry z nauczycielem i liskiem Charlie. Program jest dostosowywany do poziomu i możliwości, a także zainteresowań każdego ucznia.  

Lekcje są indywidualne, nauczyciel poświęca cały swój czas jednemu dziecku. Można wybrać lektora całkowicie anglojęzycznego lub takiego, który mówi również po polsku. Uczniom do 8-9 roku życia zalecamy 25 minutowe zajęcia, starszym dzieciom - 55 minutowe. Każdy uczeń naszej szkoły może brać udział w bezpłatnych lekcjach grupowych - Speaking Clubs, gdzie w małych grupach z nauczycielem i rówieśnikami w podobnym wieku, poćwiczy umiejętność konwersacji rozmawiając o swoich zainteresowaniach i hobby.       
AllRight.com