Antywiruska i Antywirusek-superbohaterowie dziecięcej higieny!

Nie jest tajemnicą, że dzieci spędzają 90 % swojego czasu na zabawie wspólnymi zabawkami w przedszkolu, na ogólnodostępnych placach zabaw, a także w szkole gdzie korzystają ze wspólnych ławek i toalet przez co narażone są na intensywny kontakt z wieloma chorobotwórczymi bakteriami i wirusami. Jak powszechnie wiadomo, najlepszą nauką jest nauka poprzez zabawę i w myśl tej zasady powstała seria kosmetyków pielęgnacyjnych Antywiruski. W skład serii wchodzą żele pielęgnacyjne o właściwościach antybakteryjnych i antywirusowych dla dzieci od 3 lat, które czyszczą dłonie bez konieczności użycia wody oraz mydełka hipoalergiczne dla dzieci od 1 roku życia.

Wszystkie kosmetyki stworzone zostały z myślą o dzieciach i ich delikatnej skórze, aby w sposób bezpieczny i przyjemny poprzez grę i zabawę uczyć dbania o higienę dłoni od najmłodszych lat. W tej serii każde dziecko może odnaleźć swojego superbohatera Antywiruskę lub Antywiruska, który będzie towarzyszył mu podczas codziennej higieny dłoni zarówno w domu jak i poza nim. 
kolazjpg

Mydełko hipoalergiczne przeznaczone jest dla dzieci od 1 roku życia. Dzięki starannie opracowanej formule dokładnie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry, nie podrażniając jej i nie wywołując reakcji alergicznych oraz uczuleniowych. Formuła została opracowana na bazie dokładnie wyselekcjonowanych łagodnych i naturalnych surfaktantów oraz wzbogacona o D-panthenol, Rumianek, Aloe Vera i Glicerynę które nawilżają, pielęgnują i chronią delikatne dłonie dziecka. Skład jest wolny od alergenów i środków przesuszających skórę takich jak SLES, SLS, a także parabenów, PEG i olejów mineralnych. Mydełko posiada certyfikat Vegan i zawiera 93 % składników pochodzenia naturalnego.
01_antywiruski_3D_zestawienie ca a seria 1jpg

Antywiruska i Antywirusek to superbohaterowie w dziedzinie mycie dziecięcych dłoni. Poza skutecznym składem charakteryzują się ciekawym i oryginalnym opakowaniem w postaci butelki z kolorową kulką, które sprawia, że mycie dłoni staje się zabawą i przyjemnością oraz  pięknym owocowym zapachem zachęcającym do stosowania produktu i regularnego dbania o higienę dłoni.  

etykieta_mydelko_Antywiruska_plaszczjpg

Zdarzają się jednak sytuacje kiedy jesteśmy poza domem i nie mamy dostępu do wody. Wtedy z pomocą przychodzą Antywiruski w postaci żelu o właściwościach antybakteryjnych i antywirusowych, które skutecznie myją dłonie bez użycia mydła i wody. Saszetka do jednorazowego użytku idealnie sprawdzi się w podróży, podczas spaceru, zakupów czy wizyty w parku rozrywki. Wystarczy spakować Antywiruska lub Antywiruskę do kieszeni, plecaka czy torebki i można spokojnie cieszyć się wspólnie spędzonym czasem bez obawy o bakterie i wirusy. Każda saszetka to higieniczne opakowanie, które zawiera 2 ml produktu co jest wystarczającą ilością, aby dokładnie zdezynfekować dłonie nawet dwóch maluszków lub dziecka i rodzica.

Żele Antywiruski są przyjazne delikatnej dziecięcej skórze i bogate w składniki nawilżające oraz pielęgnujące takie jak D-Panthenol, Rumianek i Aloe Vera. Dodatkowo odznaczają się przyjemnym owocowym zapachem oraz delikatnym różowym lub niebieskim kolorem, co zachęca dzieci do stosowania. Po dezynfekcji dłonie są przyjemnie odświeżone, nie kleją się i pięknie pachną. Działanie antybakteryjne jest natychmiastowe, a ochrona dłoni wydłużona aż do 3 godzin po użyciu. Skuteczność została potwierdzona badaniami IN VIVO. 

Seria Antywiruski zapewnia czystość dłoni dziecka w domu i poza nim przynosząc dodatkowo dzieciom radość ze stosowania, a rodzicom komfort świadomości, że ich dziecko jest bezpieczne i zdrowe.
www.antywiruski.pl