Bobini - bo kąpiel to zdrowie i świetna zabawa! Za co cenią markę rodzice i dzieci?

Bobini - bo kąpiel to zdrowie i świetna zabawa

Rodzice cenią je za skład oparty na naturalnych, wysokojakościowych komponentach i uniwersalność zastosowań. Dzieci za to, że zwykłą kąpiel zmieniają w zabawę, dzięki gęstej pianie i atrakcyjnym opakowaniom, z których można dowiedzieć się wielu ciekawostek. Kosmetyki dla dzieci marki bobini zdobywają uznanie nie tylko w Polsce, ale i za granicą.  
kolazliniajpg

Wszystkie receptury kosmetyków myjących dla dzieci i niemowląt bobini zawierają co najmniej 94 proc. komponentów pochodzenia naturalnego, a niektóre linie mają ich niemal 100 proc. Przemyślany dobór składników, takich jak ekstrakt z owsa, znanego z właściwości nawilżających i łagodzących, oraz prebiotyków dbających o utrzymanie naturalnej bariery ochronnej skóry, zyskuje marce coraz większe uznanie konsumentów. Bobini jest laureatem prestiżowych wyróżnień m.in. w Korei Południowej, gdzie ostatnio marka zwyciężyła w kategorii produktów do pielęgnacji skóry dzieci w plebiscycie “2020 Korea Consumer’s Top Brand Award. To już kolejna, po Korea Consumer Appraisal Brand, nagroda zdobyta przez polską markę kosmetyków dla najmłodszych, na rynku kosmetycznym wyznaczającym światowe trendy i słynącym z kosmetyków wyjątkowej jakości oraz wysokich wymagań konsumentów.

4apng

Coraz większa rola jakości w decyzjach zakupowych konsumentów jest dostrzegalna na wszystkich rynkach, na których obecne jest bobini. Właściciel marki, firma Global Cosmed nigdy nie różnicuje składu produktów, zatem konsumenci w Polsce i innych krajach kupują dokładnie tę samą jakość, którą docenili Koreańczycy.

Niebawem kosmetyki Bobini staną się jeszcze szerzej dostępne na rynku polskim, bo marka wkracza do kolejnych sieci handlowych. Widząc potencjał marki i wartość jaką stanowi ona dla konsumentów, producent konsekwentnie ją rozwija. Mydełko antybakteryjne bobini, a niebawem również chusteczki oczyszczające z płynem antybakteryjnym, to odpowiedź na zagrożenia z ostatnich miesięcy, w których higiena i bezpieczeństwo zyskały zupełnie inną rangę.

instabk002cjpg

  

Wysoka jakość jest argumentem przekonującym do marki dorosłych, natomiast zauważalny staje się coraz większy wpływ najmłodszych na decyzje zakupowe rodziców. Bobini adresuje swoją ofertę bezpośrednio do dzieci. Opakowanie mydełka antybakteryjnego w przystępny sposób uświadamia najmłodszym istnienie szkodliwych mikroorganizmów i zachęca do pozbycia się ich poprzez mycie rąk.

Opakowania linii myjącej są barwne i angażujące dziecko. Kąpiel w płynie z leniwcem, flamingiem, czy żyrafą staje się fajną zabawą, a oprócz wizerunków ulubionych zwierzątek dzieci znajdują na opakowaniach ciekawostki dotyczące ich życia i zwyczajów.

Projekt bez tytuupng

Opakowania są nie tylko atrakcyjne wizualnie dla dzieci, ale i zaprojektowane z troską o środowisko naturalne. Wszystkie butelki w marce Bobini tworzone są w oparciu o technologię lightweighting polegającą na wykorzystaniu do produkcji opakowań możliwie najmniejszej ilości tworzywa. Etykiety z folii PVC są zastępowane wykonanymi z folii PET z perforacją, która ułatwia segregację materiałów przez recyklingiem. Działanie te, w połączeniu z wysoką biodegradowalnością naturalnych składników kosmetyków, tworzą spójną strategię marki zorientowanej na dbałość zarówno o konsumenta, jak i o naturę.  

www.bobini.pl