Buty zaprojektowane na tysiące kilometrów? Weestep oczywiście!

"Weestep to marka obuwia która produkuje dziecięce buty, które wyglądają jak te dla dorosłych. Oznacza to, że dla nas dzieci są indywidualistami z własnym gustem, poglądami i stylem i tę osobę należy szanować. Ten europejski trend jest wychowawczy i jest podstawą naszej pracy" - to kwintesencja marki Weesteep.
1080-2jpg

"Małe osobowości wybierają własny styl i wiedzą lepiej niż rodzice, w co się ubrać. Dlatego tworzymy najnowsze buty i co sezon całkowicie odnawiamy nasze kolekcje". Materiał który można pokolorować, modne lata 80-te lub neoklasycyzm – marka oferuje dzieciom coś, co pomoże im wyrazić siebie.

Projekt dla dzieci, jakość dla rodziców. Buty Weestep są zaprojektowane na tysiące kilometrów przebiegu dla dzieci. 70% obuwia w asortymencie jest wykonane ze skóry, a we wszystkich modele – skórzana profilowana wkładka. W tym roku marka otrzymała dyplom Dziecięcej Marki Roku. Na jej koncie jest już pięć milionów sprzedanych par na świecie, a milion w Europie. Jednocześnie stosunek jakości do ceny obuwia Weestep jest jednym z najlepszych na rynku.

Dystrybutorzy i przedstawiciele handlowi Weestep pracują w 70% krajów europejskich. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty.

  2020-07-11-213833jpg

Dlaczego Weestep?

  • Osobisty menedżer-konsultant;
  • Wysyłka z magazynu w ciągu 24 godzin od potwierdzenia płatności;
  • Ponad 1000 modeli, asortyment jest zawsze dostępny;
  • Biuro obsługi klienta, które działa 24/7;
  • Konsultacje partnerów w celu zwiększenia sprzedaży;
  • Unikalne treści dla witryn i sieci społecznościowych partnerów;
  • Informacje o partnerach na stronach internetowych i portalach społecznościowych;
  • Wygodny i prosty formularz zamówienia na stronie hurtowej;
  • Strona hurtowa w ośmiu językach
banner 2 poljpg

Marka obuwnicza "Weestep" to marka nowoczesnego dziecięcego obuwia wysokiej jakości, które skutecznie łączy w sobie wszystko, czego potrzebuje współczesny klient. Wysoka jakość, atrakcyjna cena, dobrze zaprojektowane modele, materiały wysokiej jakości i nowoczesne technologie produkcyjne «WEESTEP» zapewniają doskonały produkt, który interesuje kupujących. Obuwie dziecięce "Weestep" to świetny wybór dla każdego hurtowego klienta, ponieważ dzięki asortymentowi możesz złożyć zamówienie dla swoich klientów, biorąc pod uwagę ich specyfikę i życzenia.   

Aby rozpocząć współpracę, skontaktuj się z konsultantem marki w dogodny dla Ciebie sposób. Chodźmy razem do przodu!

Więcej informacji na stronie: www.weestep.eu