Co wyróżnia matę Zwierzaki od Baby Senses?

POZNAJ 10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ MATĘ EDUKACYJNĄ ZWIERZAKI Z LUSTERKIEM I ŚCIANKĄ:

#1. ROZWÓJ MOTORYCZNY

Kontrastowa mata edukacyjna Zwierzaki, jest miejscem na którym Twój maluszek może rozwijać i udoskonalać m.in. takie zdolności motoryczne, jak sięganie po zabawki, chwytanie zabawek, unoszenie nóżek, leżenie na brzuszku, czy obroty.
kolazJPG #2. MOTYWACJA DO LEŻENIA NA BRZUSZKU

Wiele niemowlaków, szczególnie w pierwszych 3 miesiącach życia, nie przepada za leżeniem na brzuszku. Jak zapewne wiesz, jest to pozycja zalecana przez lekarzy i fizjoterapeutów, gdyż wspomaga prawidłowy rozwój ruchowy oraz usprawnia pracę przewodu pokarmowego i zapobiega bólom brzuszka.

Nasza mata, dzięki innowacyjnym ściankom (lusterko i ścianka z dwiema książeczkami kontrastowymi) motywuje malucha do leżenia na brzuszku i podnoszenia główki, gdyż przyciąga zainteresowanie niemowlaka i odwraca jego uwagę od niezbyt wygodnej pozycji.

Większość mat, dostępnych na rynku, ma zabawki zawieszone jedynie na pałąkach, dlatego niemowlak jest zachęcany jedynie do leżenia na plecach. Na naszej macie maluch spędza chętnie czas nie tylko na plecach, ale również na brzuchu!

2png

#3. ROZWÓJ INTELEKTUALNY

Stymulacja wzroku.

Po urodzeniu wzrok jest najsłabiej rozwiniętym zmysłem. Kontrasty wspierają jego prawidłowy rozwój.

Skupienie uwagi.

Badania dowodzą, że oglądanie kontrastowych obrazów, znacznie wydłuża zdolność skupienia uwagi u niemowlaka.

Rozwój mózgu.

Podczas zabawy na macie, w mózgu niemowlaka powstają nowe połączenia nerwowe.

Czy wiesz, że dzieci, które w pierwszych miesiącach życia oglądały kontrastowe obrazki, lepiej radzą sobie w szkole i odznaczają się wyższym ilorazem inteligencji?

Czy to nie wspaniałe, że przez dobór odpowiednich zabawek i aktywności, w jego pierwszych miesiącach życia, możesz ułatwić Twojemu dziecku start w przyszłość?

3png

#4. MATĘ POKOCHAŁO TYSIĄCE MALUSZKÓW I ICH RODZICÓW ⭐⭐⭐⭐⭐

Mata Zwierzaki otrzymała złotą nagrodę w prestiżowym konkursie Wybór Rodziców 2018, wyróżnienie w konkursie Zabawka Roku 2018 oraz tytuł Dziecięcej Marki Roku 2020!

4png

#5. BEZPIECZEŃSTWO

Poddaliśmy nasze maty, dodatkowym, nieobowiązkowym badaniom bezpieczeństwa zabawek w Laboratorium Inżynierii Materiałowej i Środowiska KOMAG.

Wszystkie tkaniny, używane do produkcji maty, posiadają wymagane certyfikaty.

7png
8png
9png

#6. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA

Mata wykonana jest ze 100% bawełny, tkanej i drukowanej w Polsce, na podstawie naszych autorskich wzorów.

Większość dostępnych na polskim rynku mat, wykonana jest ze sztucznego poliestru, który słabo przepuszcza powietrze i nie chłonie wody. Może to doprowadzać do odparzeń i zmniejsza komfort leżenia na macie.

Nasza bawełniana mata jest przewiewna, chłonie ewentualny pot, dzięki czemu leżenie na macie jest komfortowe, nawet w upalne dni.

10png

#7. UŻYTKOWANIE PRZEZ WIELE MIESIĘCY

Do momentu, aż Twój maluszek zacznie raczkować lub siadać, używaj maty razem z pałąkami.

Później możesz odczepić pałąki i dać maluszkowi zabawki i książeczki aby mógł się bawić nimi samodzielnie, siedząc na macie.

Układaj zabawki przed maluchem, by motywować go do czworakowania.

Kontrastowe obrazki umieszczone na macie oraz książeczkach będą również świetną motywacją do nauki odszukiwania, pokazywania i nazywania pierwszych zwierzątek.
11png

#8. CHWILA WYTCHNIENIA DLA RODZICÓW

Kładąc maluszka na naszej macie, masz pewność, że bawi się bezpiecznie i jednocześnie rozwija swoje umiejętności motoryczne, oraz stymuluje zmysły. Ty w tym czasie, możesz mieć chwilę tylko dla siebie!
12png

#9. ZAKUP BEZ RYZYKA

Jeśli z jakiegoś powodu mata nie spełni Twoich oczekiwań, możesz ją zwrócić w ciągu 30 dni, bez podania przyczyny. My pokrywamy koszt zwrotu przesyłki!

Dodatkowo, na wszystkie nasze produkty, masz aż 12 miesięcy gwarancji!
   13png

#10.IDEALNA NA PREZENT

Zabawka jest estetycznie zapakowana dzięki czemu sprawdzi się jako prezent z okazji narodzin, baby shower,czy świąt:) Do maty dołączyliśmy bilecik z miejscem na dedykację.

14png

ZOBACZ PORÓWNANIE


15png

16png

WWW.BABYSENSES.PL

https://www.facebook.com/babysensespl/

https://www.instagram.com/babysenses.pl/