Czyste dłonie to podstawa dobrego zdrowia!

Znaczna część infekcji związana jest z niewystarczającą higieną dłoni. Dlatego też powinno się zwracać szczególną uwagę na częstotliwość oraz dokładność mycia rąk. Dłonie należy umyć przed jedzeniem, po wizycie w toalecie, po zabawie na świeżym powietrzu lub z pupilem, a także zawsze po przyjściu do domu, a nawyk ten dobrze jest wpajać od najmłodszych lat. Warto zauważyć, że prawidłowe i regularne mycie dłoni przyczynia się do usunięcia znacznej ilości drobnoustrojów, bakterii i zarazków ze skóry rąk. Dlatego dobór odpowiedniego preparatu do mycia rąk, zwłaszcza małych dzieci jest tak ważny.
1jpg

Wybór mydła dla dzieci to trudne zadanie, gdyż kosmetyk ten musi być atrakcyjny dla malucha i bardzo delikatny dla jego skóry. Jednocześnie warto postawić na praktyczne rozwiązania, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. Wszystkie te elementy łączy w sobie Mydełko hipoalergiczne w kulce Antywirusek i Antywiruska. Produkt ten posiada certyfikat VEGAN oraz nie zawiera SLES i SLS, które wysuszają i podrażniają skórę. Formuła została opracowana na delikatnych surfaktantach i wzbogacona składnikami pielęgnującymi i nawilżającymi, wśród których należy wymienić rumianek, aloe vera, D-panthenol oraz gliceryna. Użyte kompozycje zapachowe o słodkiej nucie owoców i bez alergenów zachęcają najmłodszych do mycia dłoni.  Nasze kosmetyki będą więc idealnym wyborem dla wrażliwej, dziecięcej skóry.

2jpg

Co zrobić kiedy nie ma wody ??? 

Wyjście na plac zabaw, do szkoły, udział w szkolnej wycieczce lub poruszanie się komunikacją publiczną to sytuacje, w których dostęp do mydła i wody jest znacznie ograniczony. Dlatego w tym przypadku warto wybrać produkty pozwalające na mycie rąk bez wody. W ofercie marki Antywiruski dostępna jest bardzo atrakcyjna forma żelu dla dzieci o właściwościach antybakteryjnych. 

antywirusek_opakowanie_50sztjpg

Produkt ten dostępny jest w formie wygodnych, higienicznych, jednorazowych saszetek 2 ml z gotowym do użycia kosmetykiem. Dzięki poręcznemu opakowaniu, które zmieścisz nawet w kieszeni, skutecznie zadbasz o higienę dłoni swojego dziecka w każdej sytuacji. Skład żelu opracowany został na bazie 61 % alkoholu etylowego, który usuwa 99,9 % chorobotwórczych drobnoustrojów, bakterii, grzybów i wirusów przez co zmniejsza ryzyko infekcji. Ponad to skład wzbogacony został o składniki nawilżające i pielęgnujące takie jak aloe vera, rumianek oraz d – panthenol, a użyta kompozycja zapachowa jest w pełni bezpieczna i nie zawiera alergenów. Użycie preparatu pozostawia przyjemne uczucie odświeżenia, nie zaburza warstwy lipidowej naskórka, nie powoduje klejenia się dłoni i sprawia, że pięknie pachną owocami.

www.antywiruski.pl