Delikatne, bogate w białko Sokoliki uwielbiane przez maluchy!

Sokołów S.A. będą firmą nowoczesną i innowacyjna, jako pierwszy w Polsce wprowadził na rynek linię produktów dla dzieci tak wysokiej jakości pod marką SOKOLIKI. Produkty zostały starannie opracowane i poddane badaniom wśród matek i dzieci.

Sokoliki od razu zyskały sobie ogromną popularność nie tylko wśród najmłodszych konsumentów. Ich wysoka jakość została również doceniona przez ekspertów, o czym świadczą zdobyte nagrody i wyróżnienia:

·       Najlepszy produkt 2012 r. dla SOKOLIKI paróweczki,

·       QI Product – produkt najwyższej jakości 2013 dla SOKOLIKI paróweczki,

·       Złoty Medal Międzynarodowych targów Spożywczych Polagra Food 2013 dla SOKOLIKI Szyneczka drobiowa

·       PRZEBÓJ FMCG 2014 - Sokoliki: paróweczki, kiełbaski, szyneczka drobiowa, szyneczka wieprzowa w kategorii „Mięsa i wędliny konfekcjonowane”,

·       Złoty Paragon 2014: Parówki Sokoliki 140 g,

·       Konsumencki Lider Jakości 2017 w kategorii Produkty dla dzieci,

·       Hit handlu 2019 – Paróweczki SOKOLIKI w kategorii Parówki

·       Perła Rynku FMCG 2019: Sokoliki kabanoski wieprzowe z dodatkiem indyka 75g, Sokoliki kabanoski wieprzowe z dodatkiem cielęciny 75g, kategoria: ŻYWNOŚĆ DLA DZIECI!

Niedawno marce Sokoliki przyznano również znak Dziecięca Marka Roku- Jakość i Radość edycja 2020.
21345678jpg

Oferta Sokolików jest bardzo szeroka i obejmuje następujące wyroby:

·       cieniutkie PARÓWECZKI i KIEŁBASKI,

·       SZYNECZKĘ drobiową i SZYNECZKĘ wieprzową w plastrach,

·       paróweczki w kształcie piłek FOODBOLÓWKI,

·       cieniutkie KABANOSKI w dwóch smakach: z dodatkiem cielęciny i z dodatkiem indyka.
   Packshot FOODBOLWKI PACKSHOT 4jpg

Produkty te są bez dodatku konserwantów, mają wysoką zawartość mięsa, są bogate w białko i mają mało tłuszczu. Sokoliki są delikatnie przyprawione i przygotowane z najlepszej jakości mięsa. Szyneczki pokrojono w cieniutkie plastry idealnie pasujące na kanapki. Paróweczki i kiełbaski są natomiast bez osłonek, dzięki czemu można je łatwo i szybko przygotować do spożycia zarówno na ciepło, po podgrzaniu, jak i na zimno, jako przekąskę. Kabanoski natomiast mają bardzo delikatną konsystencję i smak oraz nie wymagają chłodzenia.

Packshot FOODBOLWKI PACKSHOT 6jpg

Markę Sokolik wprowadzono w celu zapewnienia konsumentom zdrowych, bogatych w białko i pożywnych produktów, które byłyby chętnie spożywane przez dzieci. Firma Sokołów pomaga w ten sposób rodzicom w przygotowaniu właściwej diety dla swoich pociech. Odpowiednio dobrany skład i walory smakowe sprawiają, że dzieci bardzo chętnie sięgają po te produkty.


https://sokolow.pl/produkty/sokoliki