Dziecięcy zegarek na wakacje – propozycja od Knock Nocky!

Wakacje to szczególny czas, zwłaszcza dla najmłodszych. Wiele się dzieje, nowe okoliczności, sytuacje, czas przygody. Podczas chwil letniej beztroski często niezwykle przydatnym gadżetem okazuje się być zegarek. Pomoże dotrzeć na czas na spotkanie z przyjaciółmi, wrócić o umówionej porze do domu czy po prostu- będzie podpowiadał, ile czasu pozostało na wakacyjną zabawę.

KN ELEKTRONICZNE wysoka rozdzielczo 22jpg

Zegarki z kolekcji Knock Nocky spełniają się w roli wakacyjnego gadżetu doskonale. Są nie tylko praktyczne, ale też trwałe i pięknie wykonane, z dbałością o każdy detal. Świetnie przydają się podczas letniej zabawy, ucząc dzieci prawidłowego odczytywania czasu, a przy tym punktualności.  Bajkowa kolorystyka zachwyci każdego malucha, a funkcjonalność doceni każdy rodzic. 

KNPARTY WYSOKA ROZDZIELCZO 1jpg

Zegarki Knock Nocky są bardzo róznorodne w designie-dostępne w 8 wielu wersjach kolorystycznych, które zachwycą zarówno chłopców jak i dziewczynki. Analogiczny lub elektroniczny wyświetlacz pozwoli z łatwością odczytwać poprawnie godzinę nawet młodszym dzieciom. Nie bez znaczenia jest też przystępna cena- 129 zł którą docenią dorośli. 

kolazjpg

www.knocknocky.pl