Easy X Rider czyli co warto wiedzieć o dostawkach do wózka?

Easy X Rider to szwedzka marka uniwersalnych dostawek do wózków. Istnieje na rynku skandynawskim od ponad 10 lat. W Polsce cieszy się ogromną popularnością od 2017 r. 
   kolazjpg

Uniwersalna dostawka Easy X Rider to dostawka 2w1 może być dostawką siedzącą, jak i stojącą. Została stworzona z myślą o rodzicach posiadających dwójkę dzieci z małą różnicą wieku. Dzięki uniwersalnym adapterom występujących w dwóch rodzajach: sztywnym (hakowym) oraz teleskopowych, pasuje do wszystkich modeli wózków. Dostawkę z mocowaniem hakowym montuje się na belce hamulcowej wózka, a dostawki teleskopowe na pionowych belkach, idących od tylnych kół wózka.

5C5295C5-FEF1-4584-B801-9DF33EE4610Cjpeg

Dostawka umożliwia jazdę w pozycji siedzącej lub stojące, dzięki możliwości demontażu siedziska bez użycia żadnych narzędzi. Składa się z wygodnego siedziska z 3 punktowymi pasami, szarej lub wodoodpornej miękkiej poduszki, z antypoślizgowej platformy, świecących amortyzowanych kółek oraz paska, dzięki któremu możemy podnieść całość. Przeznaczona dla dzieci od 15 miesiąca życia i ważących maksymalnie 25 kg. 

Marka Easy X Rider proponuje 5 modeli dostawek 2w1 siedzących, jak i modele dostawek stojących. Zdobywca prestiżowych nagród: Dziecięca Marka Roku 2020, Kids Trade Show Awards 2019, XVII edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku, Top Choice Creative Child Magazine 2012.

2966-nagrody-kolor-jpg copyjpg 

Marka Easy X Rider cały czas poszerza swoją ofertę akcesoriów do dostawek Easy X Rider. W swojej ofercie posiada przedłużającą rączkę do wózka, która zwiększa odstęp między dostawką a prowadzącym wózek rodzicem, dzięki czemu podnosi komfort jego prowadzenia. Uchwyt na picie, który montowany jest na kierownicy lub rączce wózka, tak aby ulubione picie starszak miał zawsze pod ręką. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodzicom została zaprojektowana boczna torba do wózka, którą montuje się na z boku wózka. Dzięki temu zastosowaniu dziecko podróżujące w dostawce może swobodnie rozglądać się, a rodzic ma wszystko co potrzebne na wspólne spacery w torbie.
IMG_3128jpg  

W ofercie marki Easy X Rider można znaleźć także przeciwdeszczowy płaszcz, który nie tylko może założyć dziecko podczas jazdy w deszcze w dostawcę, ale także może go używać podczas zwyczajnych zabaw w deszczu. Płaszcz został zaprojektowany tak, aby mogło założyć go dziecko od wzrostu 92 cm do 122 cm.

Wyłączny dystrybutor marki na Polskę: 
www.omade.pl