FeelBear - Miś wypełniony Twoim głosem!

Kochamy nasze dzieci. Chcemy zapewnić im poczucie bezpieczeństwa, obdarować czułością i miłością  

Z pomocą przychodzi FeelBear. Pluszowy Miś w którego sercu możemy umieścić nasz wspierający dziecko głos. FeelBear  powstał po to, by wspomóc proces wypełniania dziecięcych serc poczuciem bezpieczeństwa, miłością, akceptacją i wiarą w swoje możliwości. Miś sprawi, że dziecko będzie czuło naszą bliskość i wsparcie w każdej sytuacji. Taki pluszowy przyjaciel będzie świetnym kompanem zabaw na różnych etapach jego życia zwłaszcza kiedy mamy nie będzie w pobliżu. Pomoże w wyciszeniu się dziecka i spokojnym usypianiu. Łatwiej będzie przetrwać pierwsze dni w przedszkolu, czy pozostanie na wakacjach pod opieką dziadków. Z okazji  urodzin, rozpoczęcia żłobka, przedszkola – rodzice, dziadkowie, starsza siostrzyczka lub brat mogą nagrać swoje wspierające słowa, ulubioną bajkę lub zaśpiewać kołysankę  
kolazJPG

Misją marki FeelBear jest rozpowszechnianie znaczenia pozytywnych, wspierających słów, które wpływają na zdrowy rozwój fizyczny i psychiczny dzieci, szczególnie w przedziale wiekowym 0-7 roku życia. Magiczne słowa „kocham Cię, Dziękuję, Jesteś dla mnie ważny..” powodują, że dziecko poczuje swoją wartość, będzie doceniało i lubiło siebie. Daje to zdrowy fundament na całe życie. 
FeelBear_13jpg

Koncepcja marki i sam produkt jest wspierany i rekomendawany przez psychologów dziecięcych, m.in. Katarzyna Budyś i Ewa Sękowska-Molga. 

Głos matki (Taty też!) potrafi czynić cuda, a 'schowany' w ulubionej przytulance podwójne cuda. Głos bliskich wpływa pozytywnie na rozwój dziecka. Maluch, słysząc go, może szybciej i łatwiej uspokoić się, poczuć bezpiecznie i komfortowo”, mówi Ewa Sękowska-Molga. 

Głos mamy jest najważniejszym dźwiękiem w świecie każdego dziecka i pomaga w jego prawidłowym rozwoju!

E902E835-BA77-44C8-BA02-96B3A64693E7JPG

W badaniach przeprowadzonych pod kierownictwem dr Daniela A. Abramsa z Uniwersytetu Stanforda w 2016 roku, naukowcy mierzyli aktywność mózgu dzieci w trakcie odsłuchiwania głosu matki. Okazało się, że następuje automatyczna aktywacja połączeń nerwowych, która nie występuje w przypadku żadnego innego dźwięku. Wnioski - głos mamy ma potężny wpływ na funkcje poznawcze, emocjonalne i społeczne dziecka. Naukowcy podkreślili , że słuchanie nagranego głosu mamy jest głównym źródłem tego, że dziecko czuję się bezpieczne i może swobodnie uczyć się nowych umiejętności.

FeelBear_10jpg

 Amerykańska Akademia Pediatryczna w 2014  udowodniła  korzystny wpływ odtwarzania nagrania głosu matki na rozwój wcześniaków! Dowiedziono również, że głos mamy np. podczas czytania bajek i śpiewania kołysanek wpływa na lepszą pracę rytmu serca wcześniaka.
FeelBear_6jpg

FeelBear produkowany jest w całości w Polsce. Miś został uszyty z miękkiego, najwyższej jakości pluszu Monkey. Zabawka jest w całości uszyta, ma wszyte rączki i uszy, natomiast oczy, nosek, buźka i brzuszek wykonane są metodą aplikacji. Odtwarzacz ma wysoką jakość dźwięku, oraz pojemność pozwalającą na umieszczenie kilku plików nagrań. Produkt posiada funkcję zapętlania, zmianę poziomów głośności oraz sensor ruchu.  

Zalety Misia, jak i jego znaczącą rolę w rozwoju dziecka zostały zauważone i docenione przez klientów oraz ekspertów rynku.

FeelBear zdobył w 2020 roku dwie nagrody: Influencer’s Top 2020 oraz Dziecięca Marka Roku 2020.  

www: www.feel-bear.pl

IG: www.instagram.com/feelbears

Fanpage: www.facebook.com/feelbearpl