Garett Kids 4G – smartwatch, który pozwoli Ci zadbać o bezpieczeństwo dziecka!

Coraz więcej rodziców decyduje się na wyposażenie swoich dzieci w zegarek z telefonem. To prosta i wygodna alternatywa dla smartfona, dzięki której możesz pozostać w kontakcie z pociechą, kiedy jest w szkole, na podwórku czy u znajomych. To jednak nie koniec możliwości, jakie daje ta technologia. Istnieją produkty, które oferują znacznie więcej – np. wideorozmowy, możliwość zlokalizowania dziecka na mapie czy monitorowania jego aktywności. Jednym z wyjątkowo innowacyjnych urządzeń jest smartwatch Garett Kids 4G, wyróżniony tytułem Dziecięca Marka Roku 2020

1200x1200 FBjpg

Smartwatch Garett Kids 4G to prawdziwa rewolucja na rynku inteligentnych zegarków dziecięcych. – Ten model cieszy się wyjątkową popularnością i zbiera bardzo pozytywne recenzje – mówi przedstawiciel firmy Garett Electronics. – Cieszymy się, ponieważ wprowadziliśmy w tym modelu kilka zupełnie nowych funkcji, z myślą o wygodzie komunikacji rodzica z dzieckiem oraz zwiększeniu bezpieczeństwa młodych użytkowników – dodaje.

Smartwatch Garett Kids 4G – więcej niż zegarek

Chociaż na pierwszy rzut oka Garett Kids 4G nie różni się zbytnio od zwykłych zegarków, w rzeczywistości to znacznie bardziej funkcjonalne i zaawansowane technologicznie urządzenie. Może pełnić wiele ról.

1200x1200 FB kopia 2jpg

·       Telefon – w urządzeniu można umieścić kartę SIM, co pozwala przekształcić zegarek w telefon. Dziecko może prowadzić standardowe rozmowy głosowe: zarówno odbierać, jak i wykonywać połączenia.

·       Urządzenie do wideokonferencji – front zegarka jest wyposażony w funkcjonalną kamerkę, która może pełnić funkcję aparatu jak i kamery do wideorozmów. To wygodna forma porozumiewania się z rodzicem.

·       Geolokalizator – w zegarek został wbudowany moduł GPS. Dzięki temu rodzic, przy pomocy aplikacji na swoim telefonie, może szybko oraz dyskretnie sprawdzić, gdzie znajduje się jego dziecko. Do ustalania pozycji są wykorzystywane aż 3 typy połączeń: LBS, Wi-Fi oraz GPS. To oznacza, że telefon będzie namierzany wówczas, gdy maluch znajdzie w pomieszczeniu o grubych ścianach.

·       GEOogrodzenie – to funkcja, która pozwala rodzicowi uzyskać powiadomienie w momencie, kiedy dziecko znajdzie się poza wyznaczonym, bezpiecznym terenem. Granice można określać samodzielnie, np. obszar domu i ogrodu. Kiedy pociecha wykroczy poza ten rejon, rodzic otrzyma natychmiast powiadomienie.
1200x1200 FB kopiajpg

Rodzic może również, przy pomocy dedykowanej aplikacji, dyskretnie podsłuchać dźwięk otoczenia, w którym znajduje się dziecko (np. gdy zachodzi obawa, że bezpieczeństwo pociechy jest zagrożone) oraz sprawdzić liczbę wykonanych kroków. Za to dziecko zawsze może nacisnąć przycisk „SOS” i natychmiast nawiązać połączenie z aż trzema osobami – np. z mamą, tatą i starszym rodzeństwem.

Zegarek wyróżnia się również: modnym, młodzieżowym designem i wodoszczelnością oraz daje możliwość personalizacji ekranu. Dzięki temu doceniają go również same dzieci. 

W ofercie firmy Garett można znaleźć również inne modele inteligentnych zegarków dziecięcych, np.  Spark, Rex, Sun. Sprawdź je i wybierz ten, który najlepiej wpisuje się w potrzeby Twojej pociechy, a Tobie pozwoli spać spokojnie – bez obaw o bezpieczeństwo dziecka.

Więcej informacji na stronie: www.garett.com.pl