Hotel Narvil Conference & SPA Partnerem Gali Marki Roku 2022!

Hotel Narvil Conference & SPA

To wyjątkowe miejsce położone wśród lasu i nad brzegiem Narwi, jedynie 40 minut od centrum Warszawy. To połączenie eleganckiego hotelu, nowoczesnego centrum konferencyjnego i ekskluzywnego SPA.

Hotel Narvil Conference & Spa to zainspirowane naturą designerskie miejsce biznesowych spotkań oraz indywidualnego relaksu. Narvil to nowoczesny hotel, innowacyjne centrum konferencyjne i ekskluzywne spa. Doskonała lokalizacja pod Warszawą u ujścia Bugu do Narwi, dyskretna i zaciszna atmosfera leśnej okolicy oraz bogaty wybór atrakcji i możliwości wypoczynku tworzą niezwykłą ofertę hotelu. To miejsce obdarzone energią pochodzącą wprost z natury. Hotel powstał z zachowaniem szacunku i w pełnej harmonii z otaczającą go przyrody, a w jego przestrzeniach są wyeksponowane niecodzienne nawiązania architektoniczne do dwóch symboli – żywiołu wody i spokoju lasu.

Hotel Narvil to nie tylko piękne otoczenie, przestronne pokoje i luksusowe apartamenty czy komfortowe wnętrza konferencyjne pod Warszawą. To również wykwintna kuchnia wielokrotnie nagradzanej Restauracji Aruana, która odpowiada na potrzeby wyrafinowanych smakoszy. Niagara Spa to prawdziwa oaza ciszy i relaksu. Doświadczeni terapeuci pracują na najwyższej jakości naturalnych kosmetykach oraz korzystają z profesjonalnych technik zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych. Nawet krótki pobyt day spa w jednym z 12 designerskich gabinetów będzie wartościowym czasem niezwykłej odnowy dla ciała i ducha.

Piękne zielone otoczenie i doskonała lokalizacja tworzą idealne miejsce do organizacji wydarzeń biznesowych oraz spędzania czasu wolnego. Odkryj możliwości Hotelu Narvil Conference & SPA.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że tegoroczna Gala finałowa Marki Roku 2022 odbędzie się w tym pięknym miejscu!

Więcej na: https://www.hotelnarvil.pl/

FB: Hotel Narvil Conference & Spa

IG: Hotel Narvil Conference & Spa