Linomag Emolienty z tytułem Dziecięcej Marki Roku 2023!

Emolienty to kosmetyki chroniące skórę przed szkodliwym działaniem czynników środowiskowych, wpływają na odbudowę płaszcza hydrolipidowego naskórka, intensywnie natłuszczają i nawilżają. Są szczególnie korzystne dla skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień i atopii. Warstwa ochronna tworzona przez emolienty na powierzchni skóry zapobiega utracie wody, a właściwości regeneracyjne wspomagają przy problemach z jej nadmierną suchością. Składniki emolientów to m.in. naturalne tłuszcze roślinne, takie jak olej lniany, masło shea, olej ze słodkich migdałów czy olej jojoba. Emolienty tworzą na skórze dziecka ochronny film, który utrzymuje się przez kilka kolejnych godzin.

LINOMAG_emolienty_seria_940x788pxpng

W trosce o pielęgnację skóry najmłodszych Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Ziołolek Sp. z o.o. stworzyło markę LINOMAG® emolienty. W każdym produkcie z serii znajduje się opatentowana stabilizowana formuła oleju lnianego. Marka LINOMAG® emolienty polecana jest do codziennej pielęgnacji i ochrony skóry dzieci i niemowląt już od 1. dnia życia. W skład linii LINOMAG® emolienty wchodzi 16 produktów zarówno do mycia jak i pielęgnacji. Jeden z produktów z serii LINOMAG® Żel do mycia ciała i głowy polecany jest do codziennej kąpieli dzieci i niemowląt od 1. dnia życia i zawiera 95,84% składników pochodzenia naturalnego. Substancje aktywne stanowią połączenie łagodnych środków myjących, oleju lnianego bogatego w NNKT, w tym kwasy omega-3 i omega-6 oraz pantenolu. Dzięki temu LINOMAG® Żel do mycia ciała i głowy delikatnie myje, oczyszcza i odżywia, pielęgnuje skórę głowy zapobiegając jej przesuszeniu oraz zabezpiecza przed podrażnieniami. Dodatkowo przyspiesza regenerację naskórka, czyni skórę gładką i elastyczną nie powodując przy tym łzawienia oczu. Dla nieco starszych dzieci do kąpieli, z serii emolientów,  świetnie sprawdzi się LINOMAG® Płyn do kąpieli.  Polecany jest do codziennej kąpieli dzieci i niemowląt od 7. miesiąca życia. Substancje aktywne stanowią połączenie łagodnych środków myjących oraz oleju lnianego bogatego w kwasy omega-3 i omega-6. Płyn delikatnie myje, oczyszcza i odżywia skórę, uprzyjemnia kąpiel tworząc gęstą i obfitą pianę dodatkowo zabezpiecza przed podrażnieniami i przesuszeniem skóry. Produkt  może być stosowany do bezpośredniego mycia lub pod postacią powstałej piany.

LINOMAG_emolienty_COLD_400x800pxpng

W czasie jesienno-zimowym spacerów z pewnością sprawdzi się LINOMAG® Cold cream. Jest on polecany do ochrony delikatnej skóry dziecka od 1. dnia życia. Chroni przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, takich jak wiatr, chłód i mróz. Odpowiedni dla wegan. Bezwodna formuła skutecznie zabezpiecza przed podrażnieniami wywołanymi przez wiatr i mróz, łagodzi i koi podrażnienia wywołane zmianami temperatur. Dodatkowo odżywia i wzmacnia delikatną skórę dzieci i niemowląt, pozostawiając lekki film ochronny. Składniki aktywne stanowią połączenie oleju lnianego bogatego w NNKT, w tym kwasy omega-3 i omega-6, oleju ze słodkich migdałów, masła shea, masła kakaowe, oleju kokosowego, wyciągu z nagietka, oleju z nasion słonecznika, oleju z awokado, alantoiny. Krem składa się w 97,5% ze składników pochodzenia naturalnego.

LINOMAG_emolienty_Pyn_400x800pxpng

Wiemy, że uśmiech dzieci to coś wyjątkowego. Nasze produkty do pielęgnacji nie tylko dbają o delikatną skórę maluchów, ale także tworzą niezapomniane chwile pełne uśmiechu i radości. Przyłącz się do naszej rodziny klientów, którzy rozumieją, że pielęgnacja to coś więcej niż tylko rutyna. To droga do tworzenia niezapomnianych wspomnień z naszymi maluchami.

 LINOMAG_emolienty_Zel_400x800pxpng

Więcej na: ziololek.pl/marki/linomag-emolienty/