Linomag ponownie nagrodzony tytułem Dziecięcej Marki Roku!

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Ziołolek to ponad 76 lat tradycji polskiego przemysłu farmaceutycznego. Nasza firma produkuje leki oparte na oryginalnych polskich recepturach, które w połączeniu z nowoczesnymi metodami wytwarzania dają dobre efekty w leczeniu i profilaktyce. Specjalizujemy się w produkcji leków dermatologicznych oraz soli musujących. Znaczną część portfolio Ziołoleku stanowią emolienty dla dzieci LINOMAG® oraz dermokosmetyki.

21-006-Z-plakat-A3-w01-2jpg

Marka LINOMAG® Emolienty powstała w trosce o najmłodszych, polecana jest do codziennej pielęgnacji i ochrony skóry dzieci i niemowląt od 1. dnia życia. W skład linii LINOMAG® Emolienty wchodzi 16 produktów, które podzieliliśmy na dwie kategorie:

Higiena ciała i skóry głowy:

· LINOMAG® Żel do mycia ciała i głowy

· LINOMAG® Płyn do kąpieli

· LINOMAG® Olejek do kąpieli

· LINOMAG® Mydło w płynie o zapachu czerwonych owoców

· LINOMAG® Mydło w płynie antybakteryjne o zapachu zielonego jabłuszka

· LINOMAG® Mydło

· LINOMAG® Szampon

· LINOMAG® Płyn na ciemieniuchę

Pielęgnacja twarzy i ciała:

· LINOMAG® Bobo A+E krem ochronny

· LINOMAG® Krem z tlenkiem cynku

· LINOMAG® Cold Cream Krem ochronny na zimę

· LINOMAG® Oliwka

· LINOMAG® Puder

· LINOMAG® Balsam

· LINOMAG® SUN SPF 30

· LINOMAG® SUN SPF 50

21-006-Z-plakat-A3-w01-3jpg

Wiemy, że pielęgnacja skóry dziecka jest niezwykle istotna od pierwszych dni po urodzeniu. Ma na celu zapobiegać suchości, ograniczyć wpływ zewnętrznych czynników drażniących i infekcyjnych oraz zredukować nasilenie objawów chorobowych. Preparaty pielęgnacyjne muszą być dobierane indywidualnie w zależności od wieku pacjenta, pory roku, stanu skóry i indywidualnych potrzeb dziecka. Ze względu na właściwości skóry noworodków, niemowląt i dzieci, emolienty muszą być szczegółowo zbadane i przystosowane do skóry małego dziecka.

21-006-Z-plakat-A3-w01-4jpg

W zimie, kiedy skóra jest szczególnie narażona na przesuszenie, znajomość jej prawidłowej pielęgnacji umożliwia przejście przez ten okres bez niepotrzebnych podrażnień i uszkodzeń. Należy pamiętać, że tylko prawidłowo nawilżona skóra, która nie ma pęknięć i szczelin, stanowi barierę dla szkodliwych czynników alergizujących, podrażniających i infekcyjnych.

21-006-Z-plakat-A3-w01-5jpg

Nasz nowy krem ochronny na zimę LINOMAG® COLD CREAM skutecznie zabezpiecza skórę przed podrażnieniami wywołanymi przez wiatr i mróz dzięki bezwodnej formule oraz pozostawia na jej powierzchni lekki film ochronny. Substancje aktywne stanowią połączenie oleju lnianego bogatego w NNKT, oleju ze słodkich migdałów, masła Shea, masła kakaowego, oleju kokosowego, wyciągu z nagietka, oleju z nasion słonecznika, oleju z awokado, alantoiny oraz witaminy E. Krem odżywia i wzmacnia delikatną skórę dzieci i niemowląt, polecany jest do codziennej pielęgnacji i ochrony skóry dzieci i niemowląt od 1. dnia życia.


Więcej na: https://ziololek.pl/marki/linomag-emolienty/