Lody BIO: zdrowy deser dla każdego!

1_marka_roku 1jpg

Sztuczne dodatki do żywności w XXI wieku są już powszechne. Coraz trudniej znaleźć na półkach produkty bez ulepszaczy, wspomagaczy czy dodatków odpowiedzialnych za kolor i smak. Istnieje jednak duża grupa konsumentów, dla których naturalny skład produktu jest równie ważny, co właściwości smakowe. Właśnie z myślą o nich tworzymy lody .BIO Cools. Wierzymy, że to co naturalne jest najzdrowsze, co doceniają nasi Klienci!2_marka_rokujpg

Produkujemy lody tradycyjne oraz kuleczkowe, niezwykle lubiane przez dzieci! Dopasowaliśmy smaki do potrzeb różnych grup wiekowych: najmłodszym proponujemy smaki Waty cukrowej, Gumy balonowej, Jednorożca, Zebry czy Gumijagody, zaś dorosłym klasyczną serię smaków Premium. Dbając o wysoką jakość stawiamy na prostotę – do produkcji lodów kuleczkowych używamy tylko kilku składników. Krótki skład daje konsumentom pewność, że wiedzą, co jedzą.


kolazJPG

Do barwienia naszych produktów używamy ekstraktów pozyskanych z owoców i warzyw, dlatego mają naturalne kolory, pozbawione sztucznej intensywności. Wszystkie nasze smaki to również zasługa natury: nawet smak gumy balonowej uzyskujemy dzięki właściwej kombinacji ekstraktów roślin – wszystko, aby ucieszyć dzieci ciekawym smakiem, a rodziców zadowolić właściwym składem lodów.

4_marka_rokujpg

Co sprawia że nasze lody BIO są bezkonkurencyjne? Składniki .BIO i kropka! Nie ma nic więcej! 

Więcej informacji na temat naszych lodów znajdziesz na stronie: www.bbio.pl