Magiczne propozycje zegarków dla dzieci od Knock Nocky!


Legenda głosi, że Knock Nocky to bajkowe stworki, które zamieszkują krainę zwaną Sercem Czasu. Ich misją jest niesienie pomocy dzieciom, które chcą nauczyć się obsługi zegarka. Serce Czasu to ogromny, kolorowy plac zabaw. Wesołe stworki w harmonii i przyjaźni wspólnie uczą się, bawią i rozwiązują zagadki. Zabierz swoją pociechę do magicznej, bajkowej krainy i wspólnie ucieknijcie w świat zabawy!

Zegarki Knock Nocky – cena i dostępność

Zaprezentowane modele zegarków dziecięcych Knock Nocky dostępne są w sklepach stacjonarnych Time Trend, w sklepie internetowym Time Trend oraz u wybranych partnerów biznesowych GRUPY ZIBI S.A.

Cena modeli z kolekcji Sporty to 129 zł. Natomiast kolorowe, bajkowe czasomierze z kolekcji Color Boom to 110 zł.

zegarek-dzieciecy-knock-nocky-Sporty-SP3671606jpg

Dziecięce zegarki Knocky Nocky – idealne na pierwszy zegarek

Dlaczego zegarek Knock Nocky jest wspaniałym pomysłem na Gwiazdkowy prezent?

Wyróżnikami, które przemawiają na korzyść marki są fantazyjne kolory, czytelność indeksów oraz precyzja wskazań.

Każdy zegarek zapakowany jest w wyjątkową puszkę, która jednocześnie jest skarbonką. Marka Knock Nocky, jako jedyna na rynku posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Zegarek tej marki z pewnością będzie odmierzał same radosne chwile!

zegarek-dzieciecy-Knock-Nocky-SP3274202-i-Knock-Nocky-SP3869808jpg

Knock, knock! Kto tam? Knocky Nocky!

Współczesny, dynamiczny, wirtualny świat „dopada” nie tylko nas, dorosłych. Pamiętajmy, że dzieci uczą się z obserwacji i powielają nasze zachowania. Wspólną aktywnością fizyczną poprawimy samopoczucie oraz zadbamy o kondycję. Zegarki ze sportowym zacięciem z kolekcji SPORTY meldują się do wspólnego zdobywania rekordów!

Agnieszka Zawadzka

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki KNOCK NOCKY znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki – KNOCK NOCKY.


Więcej na: https://www.knocknocky.com/