Organiczne kosmetyki dla dzieci? Derma Eco Baby naturalnie!

Rodzice i osoby oczekujące na przyjście na świat maleństwa mogą znaleźć na polskim rynku naturalne i certyfikowane produkty dla swoich pociech. Nagrodzone tytułem Dziecięca Marka Roku kosmetyki Derma Eco Baby są organiczne i hipoalergiczne równocześnie. Zostały stworzone w trosce o najlepszą pielęgnację skóry maluszka, bez ryzyka uczuleń. Lekarze polecają produkty Derma od pierwszych dni życia dziecka, również przy atopowym zapaleniu skóry i skłonności do alergii. Linia kosmetyków Derma Eco Baby jest też idealna dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. 

  kolazjpg

  

Bezzapachowe kosmetyki Derma Eco Baby spełniają najwyższe standardy skandynawskie, uznane za niezwykle restrykcyjne. Ich skład oparty jest na czystych i organicznych składnikach, takich jak: oczyszczony aloes, masło shea, olej kokosowy, olej z pestek moreli, olej ze słodkich migdałów, witamina E. Międzynarodowe organizacje certyfikujące zbadały i potwierdziły, iż kosmetyki Derma są wolne od podrażniających i alergizujących składników. 

   gf-sQvL-oDgM-GTAN_derma-eco-baby-1920x1080-nocropjpg

Skóra noworodka jest o wiele cieńsza i bardziej chłonna niż skóra dorosłego człowieka, ponieważ nie ma jeszcze w pełni wytworzonej warstwy ochronnej. Dlatego do jej pielęgnacji warto stosować tylko wyjątkowo łagodne preparaty, zawierające specjalnie dobrane, bezpieczne składniki. Certyfikowane produkty Derma Eco Baby pozbawione są składników zapachowych, barwników i innych substancji drażniących, dzięki temu gwarantują odpowiednią ochronę i pielęgnację wrażliwej skóry dziecka, także z problemem atopowego zapalenia skóry (AZS).   derma-eco-baby-xmass-zestaw-kosmetyk_wjpg Najwyższą jakość i bezpieczeństwo kosmetyków Derma Eco Baby potwierdza unikalne na skalę światową połączenie aż czterech międzynarodowych certyfikatów gwarantujących organiczność, hipoalergiczność i bezpieczeństwo dla środowiska:

·       ASTHMA - ALLERGY Denmark – potwierdza, że produkty są hipoalergiczne

·       ALLERGY CERTIFIED – gwarantuje, że kosmetyki są wolne od alergenów i jakichkolwiek szkodliwych substancji

·       ECOCERT ORGANIC – potwierdza, że produkty są organiczne

·       NORDIC ECOLABEL – świadczy, że kosmetyki mają minimalny wpływ na środowisko

Sztandarowy kosmetyk z linii to produkt 2w1 - szampon/mydło DERMA Eco Baby, dostępny w pojemności 150 ml i cenie 24,99 zł, a także w większej butelce 250ml i cenie 32,99 zł.  

szampon-mydlo-do-kapieli1-768x768jpg

Certyfikowany, organiczny i hipoalergiczny kosmetyk Derma Eco Baby zapewnia bezpieczną pielęgnację. Lekarze polecają ten produkt dla dzieci i niemowląt od pierwszego dnia życia.

Szamon/mydło Derma jest przeznaczone dla szczególnie wrażliwej skóry ciała oraz głowy niemowląt i dzieci. Pozwala zachować optymalne nawilżenie i odżywienie skóry. Może być stosowany codziennie przez całą rodzinę. Jego receptura została oparta na czystych, naturalnych i organicznych składnikach: oczyszczonym aloesie i odżywczych olejkach. Kosmetyk jest wolny od substancji zapachowych, silnych konserwantów oraz barwników, tym samym minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych i nadwrażliwości. Produkt polecany również przy AZS i skłonności do alergii.  

www.4organic.pl