skiddoü – marka łącząca radość i jakość!


Wychowywanie dzieci to ogrom wysiłków i wyrzeczeń, które na końcu lądują i tak w jednym kartonie ze wspomnieniami – z napisem „radość”. Marka dziecięca skiddoü pod płaszczem sprawdzonej jakości swoich produktów, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo, ukryła także możliwość czerpania ogromnej radości z rodzicielstwa. Efekt? Tytuł Dziecięcej Marki Roku w kategorii Jakość i Radość!

6_Easy-Resizecomjpg

skiddoü – marka inspirowana Skandynawią

Celem marki jest sprawianie radości dzieciom w wieku 0-6 lat oraz ich rodzicom. Tworząc rzeczy unikalne, takie, które rosną razem z najmłodszymi, a także bezpieczne i designerskie, wspiera rodzicielską codzienność. Pomaga radzić sobie z trudami każdego dnia, dając szansę na zabawę, spędzenie wielu wspólnych chwil i moc uśmiechów.

8_Easy-Resizecomjpg

skiddoü powstało z inspiracji skandynawskimi wartościami, skupiającymi się wokół harmonii, tego co pierwotne i naturalne, a także łączącymi prostotę z rozwojem oraz najwyższą jakością. Produkty marki są wyrazem szwedzkiej dbałości o bezpieczeństwo, norweskiej bliskości natury, a także prostoty duńskiego hygge. skiddoü pragnie ponadto edukować zarówno dzieci, jak i rodziców, czerpiąc z fińskiego systemu edukacyjnego to, co najlepsze.

infografika_skiddou_Easy-Resizecomjpg

Bezpieczeństwo w parze z radością

Produkty skiddoü już na etapie projektowania przygotowywane są z ogromną dbałością o bezpieczeństwo, by dzieci mogły w komfortowych warunkach rozwijać się, a także zacieśniać więzi z rodzicami. Wszystkie produkty przechodzą 7-etapową weryfikację – sprawdzają je dostawcy, niezależne, akredytowane laboratoria, wewnętrzny dział jakości złożony z doświadczonych specjalistów, a przede wszystkim rodzice. W końcu to oni najlepiej znają potrzeby swoje oraz własnych dzieci! Nie brakuje również wsparcia ekspertów – lekarzy, położnych i specjalistów z wielu dziedzin. Nadzorując każdy etap produkcji skiddoü ułatwia czerpanie radości z rodzicielstwa i budowanie wyjątkowych relacji w bezpiecznym otoczeniu.

Mans_05_Easy-Resizecomjpg

Produkty, które łączą radość z bezpieczeństwem

Mata edukacyjna Smil splata bezpieczną zabawę, zrównoważony rozwój psychoruchowy z designem, który przypadnie do gustu wielu rodzicom. To jeden z tych produktów, które powstają tak, by poprzez naukę i zabawę oferować ogrom radości dla całej rodziny. Zaliczamy do nich także jeździk grawitacyjny Bjørg, którego w ruch wprawiają dynamiczne skręty kierownicą w prawo i lewo. Stwarza okazję do rozwoju motoryki, a także umiejętności nawigowania w przestrzeni.

Marit_15_Easy-Resizecomjpg

skiddoü nie zapomina także o noworodkach, oferując maskotki skiddoü & friends – bezpieczne już od 1. dnia życia maluszka, oferujące wiele funkcji, jak np. sowa Marit z wkładem szumiącym lub bohater marki, towarzysz codziennych przygód skiddoü z dodatkową parą spodni. A co dostarcza radość rodzicom? Wózki – Oslo, Moss oraz Espoo to mobilne, łatwe w obsłudze i sprawdzające się w niemal każdym terenie konstrukcje. To niczym nieograniczona szansa na pełne radości wspólne odkrywanie świata. Poznajcie i pokochajcie pełne bezpiecznych rozwiązań i radości produkty na skiddou.com!