Tibu Kids czyli koncept stworzony z myślą o młodych damach!

Tibu Kids to polska, rodzinna marka, oferująca produkty do makijażu dla dzieci. Została założona przed mamę dwójki alergicznych dzieci. Koncept Tibu ma dostarczać przede wszystkim wiele radości dzieciom, w maksymalnie bezpiecznym i naturalnym wydaniu.
kolazJPG

W portfolio marki znajdują się lakiery zmywalne wodą oraz naturalne błyszczyki do ust. –  Zaczęłyśmy od lakierów na bazie wodnej, wegańskiej formuły aby umożliwić dzieciom zabawę z kolorami, a jednocześnie dać komfort rodzicom, że ten produkt jest bezpieczny. Nie ma problemu ze zmyciem lakieru przed pójściem do przedszkola, czy szkoły, a dodatkowo jest to doskonały test dla dzieci na mycie rąk – podkreśla założycielka Tibu.

DSC_2642_smalljpg

Każda dziewczynka od najmłodszych lat obserwuje mamę i chce ją naśladować. Testuje również jej kosmetyki, bo świat makijażu jest dla dzieci niezwykle interesujący. Dlatego stworzyliśmy linię produktów dedykowanych dzieciom, z dobrymi składami, dostosowanymi do wrażliwej skóry dzieci. Kosmetyki mają zaspokoić ich ciekawość, a dodatkowo uczą pielęgnacji i dbałości od najmłodszych lat. Jest to również doskonała możliwość na spędzenie czasu mamy z córką, czy wśród przyjaciółek podczas zabawy w mini SPA.

8A6B889E-8240-46D8-8805-A61A4B82915BJPG

Lakiery Tibu Kids oparte są na wegańskiej, delikatnej formule na bazie wody. Pozbawione są również nieprzyjemnego zapachu. Wpisują się w nurt kosmetyków „free from”, które są coraz częściej poszukiwane przez rodziców. Magiczne lakiery to kolekcja 9 różnych odcieni, od delikatnych perłowych, subtelnych kolorów z dodatkiem błyszczących drobinek, poprzez matowe pastelowe, do bardziej wyrazistych odcieni, np. fuksja czy neonowy pomarańczowy.

Wystarczy jedna lub dwie warstwy lakieru, aby zamienić się w księżniczkę. Jest to również doskonała możliwość na ćwiczenie i koordynację, w szczególności dla młodszych dzieci. A po zabawie, wystarczy umyć ręce ciepłą wodą z mydłem i lakier magicznie znika! Nie ma również problemu, jeśli lakier wyleje się na podłogę, czy zabrudzi ubranie.
DSC_2612_smalljpg

W torebce młodej damy nie może zabraknąć również błyszczyków. – Chciałyśmy stworzyć produkt, który będzie maksymalnie naturalny, ale oprócz tego, że jest zabawny, będzie również posiadał właściwości odżywcze.

blyszczyk_11_sjpg

Szałowe i Bajeczne błyszczyki Tibu Kids to produkty, których formuła oparta jest w 97 proc. na naturalnych składnikach. Podobnie jak lakiery, mają wegański skład. Jest on dodatkowo wzbogacony składnikami aktywnymi, takimi jak ekstrakt z wiśni oraz olej z nasion słonecznika. To właśnie dzięki nim odżywiają i chronią usta. Błyszczyki dostępne są w dwóch odcieniach oraz zapachach – subtelny różowy odcień, o malinowym zapachu, a także bezbarwny z błyszczącymi drobinkami o zapachu cytrusowym. Dzięki właściwościom błyszczyka sięgają po niego nie tylko dzieci, ale również osoby dorosłe. Można więc go śmiało testować rodzinnie i wspólnie spędzać czas.

Błyszczyki dostępne są w dwóch seriach, tj. linia kids 4 ml, idealnie sprawdza się dla młodszych dziewczynek oraz linia girls 7 ml, z dłuższą pacynką.

Wszystkie kosmetyki produkowane są w Polsce.

Koncept Tibu to doskonały sposób na pierwsze testowanie kolorów, edukację i zabawę. Dzięki dedykowanym liniom stworzonym specjalnie z myślą o dzieciach, kosmetyki dla dorosłych pozostają nietknięte, a młode damy mogą bezpiecznie bawić się w domowe SPA.

https://tibunaturals.pl