Weestep- buty cenione za jakość!

Marka Weestep jest liderem sprzedaży w Ameryce, Rosji, Kanadzie, Kazachstanie, Ukrainie, w popularnych na świecie sklepach internetowych Ebay.com i Amazon.com, a teraz Weestep zawitał do Europy, gdzie po raz pierwszy został zaprezentowany na targach obuwniczych POLSHOES w Polsce dnia 14.11.2019.

WEESTEP, marka obuwia dziecięcego założona w 2010 roku, stawia pierwsze kroki w branży obuwniczej na rynku amerykańskim.

1080-3jpg
  

Marka od razu stała się synonimem technologicznego know-how i starannie dobranych materiałów.

To był natychmiastowy sukces: buty WEESTEP były postrzegane jako innowacyjne i cenione za jakość materiałów, zaawansowane techniki produkcji oraz starannie przemyślane i wyważone kształty, aby małe stopy były zdrowe w miarę ich wzrostu.
photo_2020-10-17_11-06-10jpg

Na przestrzeni lat WEESTEP stał się liderem na rynku krajowym, stale umacniając swoją pozycję. W tym samym czasie marka rozpoczęła wyprawy na najważniejsze rynki zagraniczne.

photo_2020-10-17_11-06-48jpg
  

Poszukujemy zawsze najbardziej wymagających konsumentów: dzieci. Dzieci dorastają, zmieniają się, z niepokojem patrzą w przyszłość. Dla nich WEESTEP produkuje wysokiej jakości produkty, które są wygodne w noszeniu i przyjemne dla oka, chroniąc je i towarzysząc im w ich niezwykłej dorosłej przygodzie.

photo_2020-10-17_11-06-57jpg

Europejska kontrola jakości, modne nowoczesne modele, niskie i wysokie sportowe trampki, wysokie i niskie półbuty, miękka i elastyczna, oddychająca podeszwa, naturalna skóra, dodatkowo technologia Ws-Tex (membrana) - to wszystko sprawia, że ​​Weestep to najlepsze marki obuwia dziecięcego! 

Modne obuwie wysokiej jakości: ciepłe jesiennie, zimowe, termiczne, stylowe adidasy i sandały. Nowa amerykańska technologia produkuje tylko wysoce przetestowane obuwie dla Europejczyków i Amerykanów.
photo_2020-10-17_11-07-09jpg

Tak, oferujemy modele z opracowanymi podeszwami ortopedycznymi, modele obuwia profilaktycznego z wyciąganą wkładka co umożliwia prawidłowe uformowanie stopy dziecka we wczesnym dzieciństwie, chroniąc się przed problemami z polipowatością w przyszłości. 

Nie zapomnij zasubskrybować na media Weestep, który będzie przesyłał Ci pomocny biuletyn o nowych produktach Weestep, rabatach, promocjach i wyprzedażach.

Instagram: https://www.instagram.com/weestep_eu/ 

Facebook: https://www.facebook.com/WeestepPL/