Wyjątkowa i magiczna kraina zegarków Knock Nocky!


Zapraszamy do wyjątkowej krainy Knock Nocków! Świat to wesoły i magiczny, gdzie kolorowe wzory przywołują uśmiech na twarze wszystkich mieszkańców. Gdzie dokładne mechanizmy kwarcowe precyzyjnie odmierzają każdą szczęśliwą chwilę. Gdzie wytrzymałe szkiełka chronią cyferblat przed uszkodzeniem. Gdzie zarówna wąska ręka, jak i ta nieco tęższa, znajdzie kompana zabaw pasującego idealnie na nadgarstek. Gdzie drobne zachlapanie wodą nikomu nie grozi, a niska cena zawsze idzie ręka w rękę z wysoka jakością.

KNOCKNOCKY WYSOKA ROZDZIELCZO 91jpg

Knock Nocky to wyjątkowa marka zegarkowa oferująca analogowe i elektroniczne modele dla dzieci. Szkło hesalitowe, które dzięki swej elastyczności ma zwiększoną odporność na zbicia, przykrywa tarczę, z której każdy bez trudu odczyta godzinę. Zegarek wyposażony jest w precyzyjny mechanizm Miyota pochodzący z odległej wyspy, z kraju pysznego sushi. Jest to idealny zegarek dziecięcy i sprawdzi się doskonale jako kompan przygód.

KN ELEKTRONICZNE wysoka rozdzielczo 22jpg

Każdy zegarek Knock Nocky jest zapakowany w wyjątkową puszkę. Jest wyjątkowa, ponieważ to puszka - skarbonka! Dziecko oprócz nauki odczytywania godziny, może również nauczyć się odkładać pieniążki :)

Kopia Knocknocky_Color_Boom_1000x600 1jpg

Więcej na: https://www.knocknocky.com/